هک کردن رمز ویندوز 7


 1395/10/17   2574

خلاصه توضیحات : آموزش تغییر رمز ویندوز سون, آموزش تغییر رمز فراموش شده ویندوز, فراموشی رمز ویندوز 7, بازیابی رمز ویندوز 7 | پارسی وب


http://cdn01.zoomit.ir/ex/Cover/40b9b55f0670c8418c21bc05f68a28a0_XL.jpg

شاید برای شما پیش آمده باشد روی ویندوز سون خود پسورد گذاشته باشید و آن را فراموش کرده باشید. حالا ما میخواهیم یک آموزش به شما دهیم که چگونه می توانید پسورد ویندوز خود را ریست کنید. شما تنها به یک دی وی دی ویندوز یا یک فلش که داخلش یک ویندوز سون باشد نیاز دارید.


1-دی وی دی حاوی ویندوز سون را داخل سیستم خود قرار دهید و سیستم خود را ریست کنید. شما میتوانید روی یک فلش نیز ویندوز را بریزید و از طریق فلش کار را جلو ببرید.
2-وارد بایوس یا بوت سیستم خود باشید. بعد از اینکه سیستم خود را ریست کردید بلافاصله با زدن یکی از دکمه های F2, F10, F11, یا  Delوارد بایوس خود شوید. ( این دکمه ها بستگی به مادربرد شما دارد. )
3-بعد از انجام مرحله 2 باید با یک صفحه آبی رو به رو شوید. سپس به تب Boot رفته و در آنجا باید " 1st Boot Device" را روی " Removable Device" قرار دهید. ) اگر میخواهید از طریق فلش ویندوز رو بوت کنید ) حالا تغییرات را ذخیره کرده و از بایوس خارج شوید. حالا فلش خود را به سیستم وصل کنید تا بوت شود.

 
چگونه پسورد ویندوز 7 را هک کنیم
 
4-بعد از بالا آمدن ویندوز بجای اینکه روی "Install now" کلیک کنید باید روی "Repair your computer" که درسمت چپ و در گوشه قرار دارد.
 

5-حالا مانند تصویر زیر روی "Command Prompt" کلیک کنید تا باز شود.
 

6-حال باید دستورات زیر را در CMD وارد کنید که در صفحه لاگین ویندوز بتوانید آن را باز کنید. توجه کنید بعد از زدن هر دستور اینتر را زده و سپس دستور بعد را بزنید. مثلا ابتدا تایپ می کنید  C: اینتر را میزنید و سپس دستور بعد. بعد از وارد کردن دستورات سیستم خود را ریست کنید و بگذارید سیستم به حالت عادی بالا بیاد.
 
C:
cd windowssystem32
ren utilman.exe utilman.exe.bak
copy cmd.exe utilman.exe


7-هنگامی که ویندوز بالا آمد و صفحه لاگین ظاهر شد ( صفحه ایی که از شما رمز میخواهد ) دو دکمه ⊞ Win+U را همزمان بزنید. با این کار Cmd باز می شود.
8-حال در cmd عبارت net user را تایپ کنید و اینتر را بزنید. با این کار نام یوزرهایی که در سیستم شما موجود است را نشان می دهد.

برای مثال اگر اسم یوزری که استفاده می کنید onehow ( جای وان هو نام یوزر خود را بزنید ) می باشد با زدن دستور زیر می توانید رمز آن را عوض کنید.
جای 8T7y4i89 رمز مورد نظر خود را وارد کنید. هر رمزی می توانید قرار دهید.

 
net user onehow 8T7y4i89


اشتراک مطلب در :     |     |     |  

کلمات کلیدی : hack win7 password ,hack windows ,هک پسورد ویندوز ,هک کردن پسوورد ویندوز ,هک رمز ویندوز 7 ,

ارسال دیدگاه

  
اولین دیدگاه را وارد کنید